Het weekelijkse sportprogramma Holland Sport wordt altijd afgesloten met ‘het fietsspel’. De gasten van Holland Sport gaan hierin de strijd met elkaar aan op de wielerbaan. Almar Bijlsma kreeg de kans zich te meten met topsporters en debuteerde op tv. Hieronder zijn verhaal en het tv-fragment.

Eén telefoontje en voor we het weten zitten we bij Holland Sport in de studio met Richard Krajicek , Marco van Basten, Wilfried en Mathijs, spannend! Maar met twee belangrijke gasten loopt alles uit en hebben Gijs en ik de wielerfietsen van Holland Sport voor niets bestegen. Maar niet getreurd een week later mag ik (deze keer zonder Gijs) weer opdraven omdat Marianne Timmer niet kan fietsen.

De fietsen van Holland Sport hebben geen (lucht)weerstand dus moet je proberen de trappers zo snel mogelijk rond zien te krijgen. En hier zijn de fietskoeriersbenen, niet voor gemaakt. Ik verlies dan ook van Martin Verkerk. Maar het was een leuke ervaring voor en achter de schermen. Verbazingwekkend hoeveel mensen je herkennen na die 40 seconden op nationale tv.